RSS / XML
Mustafa Yel Aday Adaylığını Açıkladı
mustafa yel31 Ekim Perşembe günü saat 14.00’te Eski İl Genel sekreteri ve vali yardımcısı yeni Tekirdağ büyükşehir belediye başkan aday adayı Mustafa Yel resmi aday adaylığını açıkladı. Kapaklı Ak parti ilçe başkanı Ali Osman Orhan, Kadın kolları başkanı Sevgi Aksoy, Başkan yardımcısı Cevdet Gündoğan, kadın kolları yönetim üyeleri ve Kapaklı belediye başkan adayları Şakir Demirel, Recep Bıyık, İrfan Demir, Ömer Karadeniz, Akın yılmaz, Mustafa Çetin, Av. Ercan Üçel,Salih Bezgin, Çerkezköy ilçe başkanı Alaaddin Demirbağ ve Çerkezköy ilçe belediye başkan aday adayları Yel’i yalnız bırakmadı. Tekirdağ sahilde toplanan kalabalık “Mustafa gelecek hizmet gelecek” sloganlarıyla Ak Parti İl Teşkilatına kadar yürüdü.
 
“BELEDİYECİLİK AK PARTİ İŞİDİR”
Başbakan Erdoğan’ın belediyecilikten geldiğini vurgulayan Kambur “belediyecilik hepimizin de bildiği gibi ak parti işidir” dedi. Tekirdağ’a çok ciddi anlamda hizmetler vereceklerine ve 29 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde büyükşehir ve ilçe belediyelerini alarak buralarda hizmet etme imkânı bulacaklarına inandıklarını söyledi.
 
 USTALIK DÖNEMİM OLACAK
 “Bu şehre hizmet edebilmek için bugüne kadar var gücümle çalıştım. Yaklaşık 8,5 yıldır vali yardımcılığı ve il özel idaresi sekreterliği görevini yürüttüm. Burada kazandığım tecrübe benim çıraklık ve kalfalık dönemimdi ustalık dönemimde 30 Mart 2014’ten sonra Tekirdağ büyükşehir belediye başkanlığı
 
“HEDEFİMİZ BÜYÜK !”
“ Ak Parti 11 yıl önce bu yola çıkarken birçok hedefler sunmuştu o zamanlar için gerçekleşmesi zor hedeflerdi. Ancak görüyoruz ki şuan da Türkiye müthiş anlamda hızla yol almakta. Hedefimiz Tekirdağ’ı 2023 yılında balkanların merkezi yapmak” dedi.  Kapaklı, Çerkezköy, Malkara, Hayrabolu, Saray, Çorlu, Muratlı, Şarköy, Ergene, Marmara Ereğlisi, Süleyman Paşa ilçelerimizden de katılım olduğunu belirten Yel bunun için müteşekkir olduğunu aynı zamanda sorumluluğunu arttırdığını söyledi. Bu sevginin bir de karşılığının olduğunu buna layık olabilmek için gecesini gündüzüne katarak halka en iyi şekil de hizmet edeceğini söyleyen Mustafa Yel katılımcılara teşekkür ettikten sonra konuşmasını sonlandırdı.
mustafa yel
mustafa yel
 
mustafa yel ak parti
mustafa yel
mustafa yel
recep bıyık
Haber Fotoğrafları
Yorumlar
Adınız
:
 
E-Mail
:
 
Başlık
:
 
Mesajınız
:
 
Güvenlik Sorusu :
:
5+5 sayılarının toplamını aşağıdaki kutucuğa yazınız :

Bu Habere Yapılmış Yorumlar
Kapaklı Gazetesi Facebook Hesabı
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anketler

İlçemizi Mecliste Kim Temsil Etmeli?


|
Copyright © 2013 - Ajans59 Bilişim Teknolojileri - Reklam ve Tanıtım Hizmetleri Tüm Hakları Saklıdır.
Cumhuriyet Mah. Canbazlar Cd. No:16 Kapaklı/TEKİRDAĞ
www.kapakligazetesi.com.tr - info@kapakligazetesi.com.tr - 0 282 717 08 46
sanalbasin.com üyesidir

Reklam Alanı